Online Margeting Tervező
2016-05-03 Hírek

Online marketing tervező / Ügyfélkapcsolati menedzser

Newdoor Communications Kft
Több mint 10 éves szakmai tapasztalattal a közép-kelet-európai régióban, munkánk iránti szeretetünkkel, megbízható, innovatív, emberközeli megoldást nyújtunk Partnereink számára a marketingkommunikáció terén. Stratégiai tanácsadói, tervezői és taktikai kivitelezési feladatokkal foglalkozunk. Kiemelten fontosnak tartjuk a tartalom erejét, és a kommunikációs eszközök szinergiájának megvalósítását.

Cégünk 5 éve van jelen sikeresen a magyar piacon, és a régióban. Partnereink többségével hosszú évek óta dolgozunk együtt, és folyamatosan bővítjük szolgáltatásaink körét, valamint szakértő csapatunkat is.

Folyamatosan bővülő és fejlődő csapatunkba keresünk online marketing területén tapasztalt, új munkatársat.

Feladatok

Közösségi média tartalommenedzsment, stratégiai tervezés
Közösségi média szövegírás
Tartalom gyártó partnerek irányítása
PPC marketing kampányok tervezése, kivitelezése (Facebook Ads, Google AdWords, Etarget, Sociomantic stb)
Online média vásárlás
Heti, havi kampányriportok készítése ügyfelek számára

A munkakör betöltésének követelményei

Legalább 2 éves account manageri tapasztalat
PPC eszközök ismerete, használata legalább középhaladó szinten (Google AdWords, Facebook ads)
Vevőkkel kapcsolattartás
Tech fókusz előny
Tapasztalat online eszközök ismeretében, tervezésében, vásárlásában
Google AdWords vizsga előny
OMA tanfolyam/képzés előny
MS Office eszközök Excel, PowerPoint, Word kiváló ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, jó csapatban, világelső márkákkal együtt dolgozni, gyere el hozzánk egy beszélgetésre.

Jelentkezéshez angol és magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled kérlek, küldd el az info{kukac}newdoor{pont}hu email címre, “Online marketing” tárggyal.

tagged: ,

0 Comments